Skup innych surowców wtórnych – elektroniki, czy folii

Wyeksploatowane akumulatory, stare folie, zużyta elektronika ? pozornie to uciążliwe śmieci, z którymi nie wiadomo co począć. W rzeczywistości są to jednak cenne surowce wtórne,które zagospodarowane w odpowiedni sposób mogą otrzymać swoje ?drugie życie? z pożytkiem dla Ciebie, otoczenia oraz środowiska. Tym bardziej, że kwas z akumulatorów to substancja niebezpieczna, grożąca poparzeniem lub skażeniem, zaś w przypadku folii czy elektroniki mówimy o tysiącach lat potrzebnych na naturalną degradację tego rodzaju substancji. Skontaktuj się z naszą firmą w Poznaniu, prowadzącą skup surowców wtórnych. Możesz albo sam dostarczyć wymienione surowce ? akumulatory, folie, elektronikę ? bądź umówić się na odbiór, po który nasza firma wyśle własny transport.

Skup surowców wtórnych oferujemy zarówno osobom prywatnym, przedsiębiorstwom, jak i instytucjom publicznym. Teren naszego działania to Poznań oraz okolice. Zadzwoń lub przyjedź.

Skup złomu, folii, czy elektroniki ? Poznań, ul. Krańcowa 9, tel.: 661 544 970

Rozejrzyj się wokół siebie i zwróć uwagę na to ile niepotrzebnych już sprzętów i surowców? akumulatorów, starej elektroniki czy folii zalega w Twoim domu, na podwórku lub na terenie firmy. Pozbądź się starych komputerów, magnetofonów, kserokopiarek, worków i innych śmieci wytworzonych na bazie plastiku. Skorzystaj z naszej oferty i zrób porządek w swoim otoczeniu. Nasza firma posiada wszelkie niezbędne uprawnienia upoważniające do skupu i obioru surowców wtórnych. Jeśli zamieszkujesz Poznań lub okolice, prowadzisz tu własną firmę, jesteś odpowiedzialny w instytucji publicznej za sprawy porządkowe, możesz liczyć na sprawną obsługę ze strony naszej firmy w zakresie skupu zużytego sprzętu i folii.

Godziny otwarcia naszego skupu:

Pon-Pt: 7-17
Sob: 7-14