Auto Rejestracja Auto Skup Skup metali Auto komis


Zapraszamy do naszego komisu samochodowego.

Zajmujemy się sprzedażą samochodów używanych. W tym celu prowadzimy własny auto komis. Poznań, ul. Bukowska 237 ? w tym miejscu prezentujemy pojazdy, które czekają na Twoje zainteresowanie. Dlatego też, jeśli masz zamiar kupić auto lub sprzedać posiadany samochód, odwiedź nasz autokomis. Zapraszamy!

Jeśli chodzi o komisy samochodowe, zarówno Poznań, jak i pozostałe większe lub mniejsze miejscowości na terenie Wielkopolski stanowią rejon, w którym funkcjonuje bardzo wiele firm z tej branży. Jednak nie wszystkie auto komisy cieszą się dobrą opinią. Uczulamy więc, aby przed przystąpieniem do skorzystania z ich usług, rozeznać się wśród bliskich znajomych, czy warto odwiedzić dany plac. Cieszymy się niezmiernie, że nasz komis samochodowy należy do tych, które są często odwiedzane przez potencjalnych Klientów. Tym samym czujemy się zobowiązani do tego, aby dobra passa nadal trwała. Zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby tak właśnie było. Dlatego też, odwiedzając nasz auto komis, możesz mieć pewność, że zawsze służymy profesjonalnym doradztwem i pomożemy Ci wybrać model auta, który w pełni spełni Twoje oczekiwania.


Chcesz sprzedać auto? Interesuje Cię zakup samochodu?
Odwiedź nasz auto komis w Poznaniu! Serdecznie zapraszamy.


Informacje dla kupujących:

U nas kupisz tylko i wyłącznie sprawdzone i pewne auto. Każdy samochód, który ma w rezultacie zasilić nasz auto komis jest weryfikowany pod względem sprawności technicznej. Jeśli coś wymaga naprawy, nie ukrywamy tego faktu przed kupującym. Sprzedajemy samochody używane wielu marek. Jedne z nich są sprowadzane z zagranicy, inne nabywane na krajowym rynku. Każe auto jest zarejestrowane w Polsce lub gotowe do rejestracji. Jeśli potrzebujesz uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty, zadzwoń do nas lub odwiedź nasz autokomis. Odpowiemy na każde pytanie.

Informacje dla sprzedających:

Chcesz sprzedać swoje auto? Odwiedź nasz auto komis! Zaproponujemy Ci korzystną cenę. Nie trać czasu na szukanie nabywców na własną rękę. Jeśli zależy Ci na czasie, wstaw samochód do naszego komisu i zaoszczędź sobie stresów związanych z oczekiwaniem, aż ktoś odezwie się do Ciebie w sprawie kupna Twojego pojazdu. Wiedz, że osoby które pragną zakupić auto, bardzo często w pierwszej kolejności odwiedzają właśnie komisy samochodowe. Powód jest prosty. To tutaj mogą przyjrzeć się określonym markom z bliska i zadecydować, która ich najbardziej interesuje. Może ktoś zachwyci się Twoim autem i postanowi go kupić? Zapraszamy Cię do odwiedzenia naszego komisu.ka1a Ford KA Rok produkcji: 1996

Cena: 2 499

(do negocjacji)

Więcej…
 
astra-1998 Opel Astra Rok produkcji: 1998

Cena: 2 599

(do negocjacji)

Więcej…
 
toyota1a Toyota Avensis Rok produkcji: 1998

Cena: 6 999

(do negocjacji)

Więcej…
 Wyświetl większą mapę

Projekt i wykonanie: www.modello.pl