Przyjmujemy także metale kolorowe

Prowadzimy skup surowców wtórnych, w tym także metali kolorowych. Dzięki naszym usługom możesz pozbyć się zbędnego złomu. Wywóz złomu realizujemy własnym transportem. Bezpośrednio przy odbiorze dokonujemy ważenia odbieranego surowca i wypłacamy adekwatną do wagi i rodzaju metalu kwotę pieniężną. Naszą usługę możemy realizować cyklicznie, jeśli co pewien czas gromadzą się u Ciebie zapasy złomu

Sprawdź w swoim otoczeniu, czy przypadkiem nie znajdują się w nim zbędne metale kolorowe. Zwróć uwagę na stare miedziane kable, zużyte aluminiowe naczynia i pojemniki, czy ciężkie przedmioty z ołowiu. Pamiętaj, że metale kolorowe są droższe w skupie niż zwykły żelazny złom. Decydując się na sprzedaż tego rodzaju metali, możesz nie tylko dobrze zarobić, ale i uporządkować swoje otoczenie, zyskać dodatkową przestrzeń oraz odciążyć środowisko od odpadów.

Nasza oferta kierowana jest do osób prywatnych, firm oraz instytucji publicznych. Posiadamy wszelkie wymagane przepisami uprawnienia do przeprowadzania skupu metali kolorowych. Jeśli miejscem Twojego zamieszkania lub pracy jest Poznań lub okolice, nasza oferta jest przeznaczona dla Ciebie. Skontaktuj się z nami.

Metale kolorowe ?

– Poznań, ul. Krańcowa 9, tel.: 661 544 970

Oprócz skupu metali kolorowych prowadzimy także skup złomu standardowego. Skupujemy i odbieramy również różnego rodzaju inne surowce wtórne oraz zużyty sprzęt gospodarstwa domowego, jak i wyeksploatowaną elektronikę oraz akumulatory. Dzięki naszym usługom możesz przywrócić porządek i czystość w swoim otoczeniu. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Godziny otwarcia naszego skupu:

Pon-Pt: 7-17
Sob: 7-14