Surowce wtórne ? Skup butelek w trosce o środowisko

Surowce wtórne to praktycznie część naszego otoczenia. Znajdują się wszędzie ? w każdym domu, garażu, strychu, piwnicy, na podwórku czy na działce. Ich nagromadzenie bywa uciążliwe i niewygodne. Dlatego najlepiej raz na jakiś czas pozbyć się ?skarbów? w postaci butelek oraz makulatury.

Nasza firma prowadzi skup surowców wtórnych na terenie Poznania oraz okolic. Oferta skupu adresowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych.

Zachęcamy do dokładnego przejrzenia swojego otoczenia i pozbycia się starych niepotrzebnych gazet, czasopism, zniszczonych tekturowych pudeł lub rozlatujących się podręczników sprzed lat. Z pewnością zajmują dużo miejsca, gromadzą kurz i w gruncie rzeczy już od dawna do niczego nie są potrzebne. Podobnie rzecz ma się z butelkami, zwłaszcza przeznaczonymi do jednorazowego użytku. Pamiętajmy, że to cenne surowce wtórne, które podlegają przetworzeniu.

Nasza firma spełnia wszelkie niezbędne wymogi formalne, uprawniające do prowadzenia skupu surowców wtórnych. Możesz więc mieć pewność, że makulatura, butelki czy inne surowce skupowane przez nas są przechowywane w sposób bezpieczny dla środowiska, a następnie trafiają do powtórnego przerobu przemysłowego.

Jeśli zamieszkujesz Poznań lub okolice, gromadzisz co jakiś czas zasoby makulatury lub butelek szklanych, skontaktuj się z nami lub bezpośrednio odwiedź nasz skup.

Skup butelek i innych surowców wtórnych

Poznań, ul. Krańcowa 9, tel.: 661 544 970

Godziny otwarcia naszego skupu:

Pon-Pt: 7-17
Sob: 7-14